Didaktický stůl se stavebnicí Maxi Abrick Écoiffier 35 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Didaktický stůl se stavebnicí Maxi Abrick Écoiffier je unikátní stolek pro děti od 12 měsíců doplněn o oblíbenou stavebnici Abrick. Didaktický stůl pro děti je proveden v modro-červené barvě a má přecizně navržený, moderní design. Je velmi stabilní a má oblé hrany, takže je pro dítě zcela bezpečný. Rozměry didaktického stolku jsou 50*37*30 cm. Stolek obsahuje přihrádku na odkládání kostek, tři barevné ozubená kolečka, kterými je možné otáčet a velkou, prostornou přihrádku ve středu. Do ní je možné uložit kostky a na ni položit zelenou hrací plochu, na kterou se dají napojit kostky stavebnice, spolu s plochou s různě tvarovanými otvory, kam může dítě zasadit kostky stejného tvaru. Plocha hracího stolku je kompatibilní s ostatními kostkami ze série Abrick.

Stavebnice pro děti Maxi Abrick obsahuje velké, barevné kostky, ze kterých je možné poskládat různé věci jako domeček, autíčko, stromeček a dokonce postavičky. Jednotlivé dílky stavebnice Maxi Abrick jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastového materiálu, který je zdravotně nezávadný a díky zaobleným hranám jsou pro děti maximálně bezpečné. Kostky mají přiměřenou velikost pro snadnou manipulaci. Potisk na stavebnici je zhotoven speciální technologií IML, díky které se barva neotře a kostky stále vypadají jako nové. Dětská stavebnice Maxi Abrick je kompatibilní se všemi jinými stavebnicemi řady Abrick. Stavebnice Maxi Abrick obsahuje 35 kusů kostek.

Plastová stavebnice pro děti je v kombinaci s didaktickým stolkem ideální volba pro všechny zvědavé a hravé děti. Při hře si rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou představivost a logické myšlení, učí se rozeznávat barvy a tvary. Děti mají díky stolku kostky vždy po ruce a takto připravená hrací plocha je pro ně velmi zajímavá. Hra s didaktickým stolkem v kombinaci se stavebnicí je velká zábava a vaše ratolesti jistě zabaví na dlouhé hodiny. Francouzský výrobce Écoiffier je renomovaná společnost zabývající se výrobou kvalitních hraček, které splňují přísné evropské normy. Je také známá svým důrazem na ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*37*30 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,925 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...