Didaktický stolek Cotoons Youp Smoby multifunkční modrý od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby didaktický stolek Youpi je nádherná, skvělým způsobem navržena didaktická hračka, kterou si oblíbí každé dítko. Je vhodná již od 5 měsíců. Barevné provedení zeleno-bílé s modrou obrubou naznačuje, že je ideální pro všechny nejmenší chlapce. Dětský didaktický stůl má oblé tvary, které chrání dítě před zraněním, je vyroben z kvalitního plastu, který je jemný a hebký na dotek. Didaktická hračka pro nejmenší je díky velkým pevným nohám pevná a stabilní. Ve střední části je sedačka pro nejmenší děti, která se dá velmi snadno otáčet o 360°, vaši nejmenší se mohou sami točit jako na kolotoči. Miminko má tak přístup ke všem hračkám na stole, může zkoumat a objevovat svět kolem sebe ze všech stran a úhlů.

Hračky na stolku jsou elektronické, svítí, točí se, hrají a zpívají, mají hezké obrázky pohádkových postaviček Cotoons. Celá hračka pro nejmenší má rozměry 69*69*70 cm. Je to výborný doplněk do chlapecké pokoje. Didaktické hračky na dětském stolku mají velmi velký vliv na rozvoj dítěte, nejsou jen jeho zábavnou součástí. Ovlivňují jemnou motoriku, prostorové cítění, koordinaci pohybů nejmenších dětí, které se snaží hračky uchopit, mačkat, točit, kroutit. Děti díky nim poznávají barvy a tvary, poznávají a objevují propojení mezi doteky a tvary.

Hraní a zpívání hraček přispívá k rozvoji sluchu nejmenších dětí. Dá se říci, že tato nádherná multifunkční hračka pro nejmenší děti je první školou, základem dalšího učení vašich dětiček. Nejlepší na této didaktické hračce pro děti je, že prostřední část se sedačkou se dá přikrýt víkem. Stolek se sedačkou se tak jedním tahem změní na klasický stůl s jednou rovnou plochou, na které se dá kreslit, hrát, dokonce i jíst. Sedadlo pro děti má odnímatelnou textilní část, která se dá prát při 30°C. Didaktická hračka funguje na 2 LR44 baterie (knoflíkové), které jsou součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů. Dětský stůl Youpi je jeden z nejoblíbenějších didaktických stolků, navrženi nejlepšími designéry a odborníky ve Francii.

Vlastnosti

  • didaktický stolek pro nejmenší děti
  • multifunkční hračka
  • hraje melodie, svítí
  • se sedačkou, která se otáčí o 360°
  • modrá barva pro chlapce
  • vhodný od 5 měsíců
  • kvalitní, sametově jemný plast
  • funguje na 2 LR44 baterie (knoflíkové)
  • pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, logické myšlení, fantazii, kreativitu
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5,15 kg
Notebattery: 2x LR44
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné