Didaktický stolek Cotoons Youp Smoby multifunkční modrý/růžový od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby didaktický stolek Youpi je nádherná hračka, kterou si oblíbí každé dítko již od 5 měsíců. Dětský didaktický stůl oblé tvary, které chrání dítě před zraněním, je vyroben z kvalitního plastu, který je jemný a hebký na dotek. Didaktická hračka pro nejmenší je díky velkým pevným nohám pevná a stabilní. Ve střední části je sedačka pro nejmenší děti, která se dá velmi snadno otáčet o 360°, vaši nejmenší se mohou sami točit jako na kolotoči. Miminko má tak přístup ke všem hračkám na stole, může zkoumat a objevovat svět kolem sebe ze všech stran a úhlů. Hračky na stolku jsou elektronické, svítí, točí se, vydávají všelijaké zvuky, mají hezké obrázky pohádkových postaviček Cotoons. Celá hračka pro nejmenší má rozměry 69*69*70 cm.

Didaktické hračky na dětském stolku jsou vymyšleny tak, aby ovlivňovaly vývoj děťátka. Mají vliv hlavně na jemnou motoriku, prostorové cítění, koordinaci pohybů, rozvoj sluchu. Děti díky nim poznávají barvy a tvary, poznávají a objevují propojení mezi doteky a tvary. Dá se říci, že tato nádherná multifunkční hračka pro nejmenší děti je první školou, základem dalšího učení vašich dětiček. Nejlepší na této didaktické hračce pro děti je, že prostřední část se sedačkou se dá přikrýt víkem. Stolek se sedačkou se tak jedním tahem změní na klasický stůl s jednou rovnou plochou, na které se dá kreslit, hrát, dokonce i jíst. Sedadlo pro děti má odnímatelnou textilní část, která se dá prát při 30°C. Didaktická hračka funguje na 2 LR44 baterie (knoflíkové), které jsou součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Oblé hrany chrání nejmenší děti před zraněním během hry. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů. Dětský stůl Youpi je jeden z nejoblíbenějších didaktických stolků, navrženi nejlepšími designéry a odborníky ve Francii.

Vlastnosti

  • didaktický stolek pro nejmenší děti
  • multifunkční hračka
  • hraje melodie, svítí
  • se sedačkou, která se otáčí o 360°
  • růžová nebo modrá farba 
  • vhodný od 5 měsíců
  • kvalitní, sametově jemný plast
  • funguje na 2 LR44 baterie (knoflíkové)
  • pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, logické myšlení, fantazii, kreativitu
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*70 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,15 kg
Poznámkabattery: 2x LR44
Barvapepestrobarevná
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...