Didaktický stolek Cotoons Smoby se světlem a zvukem růžový od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby didaktický stolek Cotoons je úžasná multifunkční hračka vhodná pro dívky od 12 měsíců. Stůl na hraní pro nejmenší má 4 pevná a stabilní nohy v dívčí růžové barvě. Je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek a má jemné, oblé hrany, aby se předešlo zranění dítěte. Vaši nejmenší najdou na stole mnoho zajímavých hraček ve všech možných barvách, při kterých se nikdy nebudou nudit. Pohyblivý kvítek s barevnými navlékacími kroužky, bubny s hůlkami, otáčecí kolečka, pohyblivé tlačítka, kroutící se ozubená kolečka, svítící vkládací hračka, zvukové hračky, to vše je součástí didaktického stolku pro děti. Každý si tam najde něco, co se mu zlíbí.

Stůl na hraní je vyzdoben obrázky pohádkových postaviček Cotoons, které na nejmenší děti působí pozitivním dojmem. Je didaktický, to znamená, že hračky přispívají k optimálnímu vývinu a rozvoji inteligence nejmenších dětí. Děti pozorují, jako hračky reagují na jejich dotek, stisk, orientují se na vnější svět, chtějí zkoumat a objevovat nové věci. Rozvíjí se jemná motorika, manuální dovednosti, logické myšlení i sluch nejmenších. Díky pestrému výběru hraček, děti poznávají barvy a tvary. Rozměry hračky pro nejmenší jsou 47*47*49 cm, s výškou 49 cm, což je ideální výška pro vaše ratolesti. Stolek má opravdu jedinečný design a nádherné barvy, vynikne v každé dívčí pokojíčku.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to ideální dárek pro nejmenší děti. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Didaktická hračka pro nejmenší Smoby je díky mnohostrannému využití, nádhernému designu a zářivým barvám oblíbená u mnoha dětí i rodičů.

Vlastnosti

  • didaktický stolek pro nejmenší děti
  • multifunkční hračka
  • několik zajímavých barevných hraček
  • růžová barva pro holčičky
  • vhodný od 12 měsíců
  • kvalitní, sametově jemný plast
  • pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, logické myšlení, fantazii, kreativitu
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu47*47*49 cm
Celková výška49 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...