Didaktický stolek Cotoons Smoby s funkcemi se světlem a zvukem růžový od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby didaktický stolek Cotoons s hudebními a světelnými funkcemi je elektronický stolek pro děti vhodný od 12 měsíců. Stolek na hraní je vyroben z kvalitního jemného plastu, s oblými bezpečnými hranami, s množstvím různých funkcí na hraní pro děti. V prvním rohu stolku je velká barevná kytička se čtyřmi barevnými okvětními lístky a v každém lístku je otvor jiného tvaru na vhození kostičky. Pokud dítě zvolí správnou kostku, květinka se rozsvítí a zahraje melodii. Všechny 4 kostky se dají vyndat z otvoru v noze stolku a hra může pokračovat dál. Vedle kytičky je otočné zrcátko a za ním set bubnů s postavičkami Cotoons s paličkami na bubnování. Buben vydává pěkný zvuk jako skutečný hudební nástroj. Celková výška stolku je 49 cm a jeho rozměry jsou 47*47*49 cm.

Buben je pěkné zelené barvy. Oproti kytičce je velká palma, která se skládá z 5 barevných kroužků růžové, zelené, modré, oranžové a žluté barvy Děti ji mohou rozebírat a skládat od největší po nejmenší. Střední osa je zakončena zeleným květem, s obrázky postaviček Cotoons. Čtvrtý roh dětského didaktického stolku obsahuje ozubená kolečka s květinkou, která se dají točit do všech stran, a přitom vydávají zvuky. Ve středu dětského didaktického stolku pro nejmenší děti je jezírko s žabkou Wabap. Když dítě stiskne tlačítko, žabka z jezírka vyskočí. Všechny funkce multifunkčního stolku pro nejmenší děti pomáhají rozvíjet jemnou motoriku dítěte, učí se rozpoznávat barvy, tvary, souvislosti.

Je to nejen naučná didaktická hra, ale děti se při hraní zabaví. Stolek se dá jednoduše složit – nožičky se dají vyndat a uložit. Dětské zábavní centrum funguje na 2 LR44 baterie. Barevné provedení dětského stolku je v pěkné kombinaci bílé a růžové barvy, vhodné zejména pro holčičky. Plastový materiál je velmi kvalitní, odolný a zároveň jemný a sametový na dotek křehkých dětských ruček. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Děti hrou se stolkem zažijí mnoho zábavy.

Vlastnosti

  • didaktický stolek pro nejmenší děti
  • multifunkční hračka
  • několik zajímavých barevných hraček
  • růžová barva pro holčičky
  • vhodný od 12 měsíců
  • kvalitní, sametově jemný plast
  • pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, logické myšlení, fantazii, kreativitu
  • funguje na 2 LR44 baterie
  • celková výška je 49 cm
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu47*47*49 cm
Celková výška49 cm
Hmotnost2,25 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...