Didaktický stolek BB Abrick Écoiffier 22 dílů s aktivitami a kostkami s motivem zvířátek od 12 měsíců

Popis produktu

Didaktický stolek BB Abrick od francouzského výrobce Écoiffier představuje vynikající dárek pro chlapce a dívky od 12 měsíců. Nádherný modrý stolek se skládá z 22dílné sady, spolu s barevnými didaktickými kostkami v jemných barvách, které budou vkládat do správných otvorů na stolku. Potěší je i kostky s motivem zvířátek, které jsou vyrobeny ve větších rozměrech, umožňují dětem snadnou manipulaci při stavbě různých staveb. Stolek je vybaven také otočnými tvary a nabízí spoustu úložného prostoru, takže si děti mohou po hře kostky pěkně uklidit. Stolek je ve výšce 30 cm od země, vaši nejmenší na něj bez problémů dosáhnou.

Stolek a kostky jsou vyrobeny z pevného plastu se zaoblenými hranami pro maximální bezpečnost dětí. Jemné barevné provedení působí na děti harmonicky a uklidňujícím dojmem. Tím, že děti plánují, navrhují a skládají stavby z kostek, se u nich rozvíjí logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Stolek s kostkami přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v dětském pokojíčku.

Rozměry stolku jsou 50*37*30 cm. Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí kvalitní plastové hračky již několik desetiletí, neobsahují škodlivé látky, jsou bezpečné pro vaše nejmenší. Originální hračky z kolekce BB Abrick splňují nejvyšší evropská kritéria, pomáhají dětem rozvíjet jejich schopnosti od útlého věku. Francouzská společnost Écoiffier přináší chlapcům a dívkám hračky ovlivněné nejnovějšími trendy za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*37*30 cm
Rozměry balení80*60*37 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,67 kg
Set produktůNe
gift SS2024ECO7911 Didaktická veža,ECO7910 Didaktická pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.