Dřevěný didaktický šneček na tahání Color Pull along Stacking Animal Eichhorn 4 vkládací kostky od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěný didaktický šneček na tahání Color Pull-along od německé značky Eichhorn představuje fantastický dárek pro všechny děti od 12 měsíců. Šneček je vyroben z kvalitního borovicového dřeva, vytvoří v dětském pokojíčku útulnou a kreativní atmosféru. Děti se učí vložit do šnečka 4 vkládací kostky různých tvarů a barev. Při hledání správných tvarů si procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Rozměry šnečka jsou 15*24*20 cm, jeho vrchní vkládací část lze oddělit. V přední části šnečka s kolečky je upevněna šňůrka na tahání, díky které si mohou děti hračku kdykoli táhnout za sebou.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Vkládací šneček s červenými tykadly je vyhotoven v sytých barvách, které jsou doporučeny u menších dětí, pomáhají jim s rozlišováním barev. Při vkládání kostek si rychle zlepší odhad velikosti jednotlivých kostek, mohou trénovat svou rychlost a přesnost. Díky tomu nabírají zdravé sebevědomí, učí se spolehnout na své vlastní síly a rychleji řeší jakékoliv úlohy. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný šneček se 4 vkládacími kostkami
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu15*24*20 cm
Celková výška20 cm
Rozměry balení48*28*43 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.