Dřevěný didaktický domeček Shape Sorter House Eichhorn s 12 vkládacími kostkami od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěný didaktický domeček Shape Sorter House od německé značky Eichhorn zabaví každé dítě od 12 měsíc a zároveň ho všestranně rozvíjí. Domeček s červenou odnímatelnou střechou je vyroben z borovicového dřeva, vytvoří v dětském pokojíčku útulnou a kreativní atmosféru. Děti se učí vložit do domečku 12 barevných kostek různých tvarů, těšit se mohou na motiv zvířátek – kravička, prasátko, koník i pejsek. Při hledání správných tvarů si děti procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Rozměry domku jsou 18*17*18 cm, ve vrchní části má držadlo pro snadné přenášení.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Vkládací domeček je vyhotoven v sytých barvách, které jsou doporučeny u menších dětí, pomáhají jim s rozlišením barev. Při vkládání kostek si rychle zlepší odhad velikosti jednotlivých kostek, mohou trénovat svou rychlost a přesnost. Díky tomu nabírají zdravé sebevědomí, učí se spolehnout na své vlastní síly a rychleji řeší jakékoliv úlohy. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, hračka je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný domeček s 12 vkládacími kostkami
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu18*17*18 cm
Celková výška18 cm
Rozměry balení42,5*38*40
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.