Didaktické chodítko a kočárek Baby Walker 3v1 + Baby Doll Little Smoby s 30cm panenkou a brzdovým systémem od 12 měsíců

Popis produktu

Chodítko a kočárek pro panenku Baby Walker 3v1 z edice Little Smoby od francouzského výrobce Smoby je skvělý dárek pro všechny děti od 12 měsíců, které si rády hrají se svými panenkami. Multifunkční chodítko v pastelovém modrém provedení pomůže vašim nejmenším s prvními kroky jako chodítko. Opírají se o něj, nabírají jistotu a snadno si osvojují správné pohyby. Rodiče potěší funkce brzdění – díky tlačítkům na kolečkách dokáží chodítko jednoduše zastavit. Součástí balení je i originální panenka o výšce 30 cm, kterou děti mohou uložit do kočárku ve 2 polohách – sedátko lze nastavit tak, aby panenka seděla ve směru jízdy nebo tváří k dítěti.

Dítě se učí chodit a zároveň komunikuje se svojí panenkou. Bezpečnostní pás ochrání panenku před vypadnutím ze sedadla. Oblá ergonomická rukojeť je uzpůsobena pro malé dětské ruce, umožňuje jim snadnou manipulaci s hračkou. Odnímatelné sedadlo poslouží dětem jako praktická autosedačka, která se snadno přenáší, mohou si ji vzít spolu s panenkou na návštěvy a výlety. Při hře a péči o panenku se děti hravým způsobem přibližují světu dospělých. Zlepšují si jemnou motoriku, manuální dovednosti a také komunikační a jazykové schopnosti při vymýšlení různých příběhů.

Celkové rozměry produktu jsou 50*45*47 cm. Francouzský Smoby už dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s vlastní, originální myšlenkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*45*47 cm
Rozměry balení50*16*57 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.