Didaktické chodítko Cotoons Smoby se zvukem a světlem modré od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby didaktické chodítko Cotoons je fantastická multifunkční hračka pro nejmenší chlapce, vhodná již od 12 měsíců. Je laděné v chlapecké modré barvě. Dětské chodítko má stabilní konstrukci a kolečka, které zajistí příjemnou a lehkou, tichou jízdu. Kolečka mají uprostřed tlačítko, které umožňuje zabrzdění. Chodítko pro děti od 1 roku poslouží jako opora při prvních nejistých krůčcích dítěte, má na to ideální výšku 47 cm. Kromě toho je to také skvělá a velmi zábavná hračka, která svítí a vydává zvuky. Její součástí jsou barevné kostky, které děťátko vkládá podle tvarů do vkládací části vpředu a při tom celá dětská hračka zpívá a světélkuje. Na vrchu hračky pro nejmenší jsou pohyblivé tlačítka a ozubená kolečka, takže pokud děti přestane bavit chození, mohou jednoduše se svým pohádkovým chodítkem zastat a zahrát se všelijaké hry.

Chodítko a didaktická hračka v jednom je vyzdobené obrázky pohádkových postaviček Cotoons, které na nejmenší děti působí pozitivním dojmem. Hračky na chodítku přispívají k optimálnímu vývinu a rozvoji inteligence nejmenších dětí. Děti pozorují, jako hračky reagují na jejich dotek, stisk, orientují se na vnější svět, chtějí zkoumat a objevovat nové věci. Rozvíjí se jemná motorika, manuální dovednosti, logické myšlení i sluch nejmenších. Díky pestrému výběru hraček, děti poznávají barvy a tvary. Rozměry hračky pro nejmenší děti jsou 51*43*47 cm. Tlačením chodítka před sebou se rozvíjí i svalstvo na nohou a rukou, děti se ujišťují při chození.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Didaktická hračka pro nejmenší Smoby je díky mnohostrannému využití, nádhernému designu a zářivým barvám oblíbená u mnoha dětí i rodičů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu51*43*47 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení45*18*57 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,69 kg
Notebattery: 2x LR44
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.