Didaktická stavebnice BB Abrick Écoiffier 50 kostek v dóze od 12 měsíců

Popis produktu

Didaktická stavebnice BB Abrick od francouzského výrobce Écoiffier potěší děti již od 12 měsíců. Chlapci a dívky se zabaví se stavebnicí, která jim umožní plně rozvíjet kreativitu a představivost. V průhledné otevíratelné dóze se nachází 50 barevných kostek, které umožní dětem vytvářet různé stavby a tvary. Jednotlivé doplňky jsou větších rozměrů, dětem umožňují snadnou manipulaci. Jsou vyrobeny z pevného a odolného plastu se zaoblenými hranami. Kostky v jemných barvách působí na děti harmonicky a uklidňujícím dojmem.

Tím, že děti plánují, navrhují a skládají stavby z kostek, se u nich rozvíjí logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato didaktická sada kostek všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v dětském pokojíčku. Díky praktické dóze si mohou děti jednotlivé dílky stavebnice po hře posbírat a uklidit.

Rozměry dózy jsou 21*21*23 cm. Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí kvalitní plastové hračky již několik desetiletí, neobsahují škodlivé látky, jsou bezpečné pro vaše nejmenší. Originální hračky z kolekce BB Abrick splňují nejvyšší evropská kritéria, pomáhají dětem rozvíjet jejich schopnosti od útlého věku. Francouzská společnost Écoiffier přináší chlapcům a dívkám hračky ovlivněné nejnovějšími trendy za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu21*21*23 cm
Rozměry balení60*40*25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,8 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.