Didaktická kuchyňka pro nejmenší Cooky Kitchen Little Smoby s kostkami a nádobím do kuchyňky od 18 měsíců

Popis produktu

Didaktická kuchyňka pro nejmenší Cooky Kitchen z edice Little Smoby je fantastická hračka pro chlapce a dívky již od 18 měsíců. Nadčasová kuchyňka v jemných pastelových barvách s obrázky zvířátek okouzlí děti na první pohled, už od útlého věku si mohou vyzkoušet hru na povolání kuchařů. Kuchyňka je vybavena kompletní sadou 25 doplňků, mezi kterými děti najdou skleničky, talířky, šálky, lžičky, vidličky, nožíky, pánev, hrnec s poklicí, solničku se zvukem cric-crac, kapsle do kávovaru (káva/mléko/čokoláda), a 4 didaktické kostky pro všestranný rozvoj vašich dětí.

V centrální části kuchyňky je umístěna varná deska, kávovar a v nejvyšší části jsou na digestoři umístěny zvukové hodiny s mechanickým zvukem cric-crac, které zobrazují čtyři různá zvířátka. Kuchyňka nabízí dostatek úložného prostoru – dítě se naučí po hře uložit doplňky na své místo. Pohyblivá křídla na pracovní desce zpřístupní kuchařům i dodatečný úložný prostor, do kterého mohou po obědě uložit příbory. Nádherná dětská kuchyňka s oblými tvary s precizně vypracovanými detaily přinese dětem při hře na kuchaře skutečně realistické zážitky.

Didaktické kostky pomohou nejmenším dětem se zlepšením jemné motoriky a rozpoznáváním různých tvarů a barev. Vhazováním kostek do správných otvorů nabývají sebevědomí, rozvíjejí si logické myšlení a prostorové vnímání. Množství dalších barevných doplňků děti využijí při hře na kuchaře, objevují využití kuchyňských pomůcek. Při hře s dalšími dětmi si budou rozvíjet také jazykové a sociální dovednosti. Veselý barevný design kuchyňky v nich rozvíjí tvořivost, kreativitu a fantazii. Rozměry kuchyňky jsou 65*35*85 cm, výška pracovní plochy je 41 cm.

Francouzský Smoby je přední výrobce špičkových dětských hraček. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu65*35*85 cm
Celková výška85 cm
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.