Didaktická kostka Oceán Janod s různými texturami a kostkami od 12 měsíců

Popis produktu

Janod didaktická kostka Oceán je úžasná vzdělávací hračka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Vkládačka je tvořena množstvím zábavných a zajímavých aktivit s motivem zvířátek z oceánu. Hračka pro děti didaktická vkládací kostka Oceán z dílny francouzských designérů obsahuje 6 kostek různých tvarů v pěkném barevném provedení. Vkládací box na kostky má rozměry ideální pro nejmenší děti 15*16*23 cm, je krásně ilustrovaný s motivem podmořského světa. Hračka didaktická kostka Oceán nabízí dětem poznávat hmatem různé povrchové struktury, které jsou umístěny jako součást ilustrace rybek a ponorky po bocích kostky. Děti tak zvířátka poznávají vizuálně i dotykem.

Didaktická kostka poskytuje dětem nekonečnou zábavu, ale i vzdělávání hravou formou. Praktické ucho na přenášení umožní děťátku vzít si tuto pěknou hračku kamkoliv ze sebou. Děti si prostřednictvím hry s kostkou rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, učí se poznávat barvy, tvary, pojmenovat zvířátka a pomocí textury se seznamují s novými věcmi i dotykem. Janod didaktická kostka je nadčasová francouzská hračka, která bude moderní a pěkná i po letech, je vyrobena z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, dále se rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní edukační hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že si děti hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Vlastnosti

 • didaktická kostka s texturou pro nejmenší děti
 • zábavná hračka pro děti
 • obsahuje 6 kostek na vkládání
 • pro děti od 12 do 36 měsíců
 • má rozměry 15*16*23 cm
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí dětskou motoriku, logické myšlení, koncentraci
 • děti se učí poznávat barvy, tvary, zvířátka vizuálně i dotykem
 • má pestré barvy na zaujetí děťátka
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • jedinečný francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu15*16*23 cm
Rozměry balení15*16*23 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,43 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.