Vysokozdvižný vozík Power BIG velký délka 42 cm červený od 24 měsíců

Popis produktu

BIG vysokozdvižný vozík je krásná a kvalitní hračka pro děti. Dětský vysokozdvižný vozíkgumová kola, díky kterým dítě při hře nepoškrábe podlahu. Pracovní auto pro děti v krásném červeno-šedém provedení je vyrobeno z kvalitního plastu v Německu. Robustní auto má v základní výbavě dřevěnou paletu, která dokonale sedí na lyžinách vozíku a pevné lepenkové krabice. Dětský vysokozdvižný vozík je skvělou hračkou pro děti od dvou let a je určen pro hru uvnitř i venku. Toto pracovní vozidlo s pohyblivou vidlicí rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním autem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Dětský vysokozdvižný vozík je dlouhý až 42 cm. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě znečištění ji můžete velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou, aby se dítě mohlo dále hrát s čistou hračkou. Dětský vysokozdvižný vozík BIG je chráněn ÚV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev ani když se bude používat venku v pískovišti. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Vysokozdvižný vozík BIG je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland a vyroben v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu42*20*28 cm
Rozměry balení55*43*59
Celková délka42
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,0 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...