Vařič Cheef Cook Écoiffier s hrnci od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský vařič Cheef Cook je krásný a moderní vařič pro každou správnou malou kuchařku, který nesmí chybět v žádné dětské kuchyňce. Dětský vařič má krásnou zelenou barvu a moderní design, díky čemuž je téměř k nerozeznání od skutečného vařiče. Vařič pro děti Cheef Cook je vyroben z kvalitního plastového materiálu, který je charakteristický vysokou odolností a bezpečností pro vaše dětičky. Francouzská společnost Écoiffier je evropským výrobcem kvalitních a bezpečných hraček, které jistě potěší vaše malé ratolesti.

Rozměry dětského vařiče spolu s doplňky do kuchyňky pro děti jsou 26*20*13,5 cm. Dětský vařič dodržuje přísné evropské standardy kvality a certifikáty bezpečnosti. Dětský vařič Cheef Cook je proveden ve svěží zelené barvě. Obsahuje dva bílé knoflíky, se kterými se dá točit. Dětský vařič obsahuje dvě plotýnky, na nichž jsou položeny dva hrnce a ve kterých si může vaše malá kuchařka uvařit dobroty přesně podle své chuti a fantazie. Větší hrnec má červenou barvu a menší hrnec má stříbrnou barvu.

Oba hrnce mají i praktickou pokličku na zakrytí. Na bocích dětské dvouplotýnky na vaření je umístěn i červený příbor, který tvoří vidlička a nůž. Díky svým malým a šikovným rozměrům je dětský vařič vhodný i na cesty a vaše malá kuchařka si ho může brát kdekoli s sebou na hraní. Dětský vařič spolu s doplňky je ideální hlavně pro holčičky od 18 měsíců. Dětský vařič nefunguje na baterie, jde jen o imitaci reálného dvouvařiče..

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*20*13,5 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Hmotnost0,34 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné