Vaflovač do kuchyňky 100% Chef Écoiffier s vaflemi s 22 doplňky zelený od 18 měsíců

Popis produktu

Vaflovač pro děti 100% Chef od výrobce Écoiffier je výborný doplněk do dětské kuchyňky, kterému neodolá žádný malý kuchtík. Proč? Protože kromě vaflovače najde v balení i 4 vafle ve tvaru srdíček a všechny nástroje a potraviny, které jsou nezbytné pro přípravu vaflí. Souprava do kuchyňky je vhodná pro děti od 18 měsíců. Celkem je tvořena 22 doplňky, které jsou nezbytné pro vaření. Díky veselým barvám a realistickému provedení tato hračka pro kuchaře podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, Děti s ní snadno vymýšlejí různé recepty a kuchařské postupy pro sebe a své nejbližší.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale rozvíjejí se i mentálně. Právě s takovým rozvojem jim může pomoci i kuchyňská souprava Écoiffier. Dále se prostřednictvím dětské soupravy do kuchyňky rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Vaflovač s doplňky pro děti je ideální dárek pro všechny malé děti, kteří rádi pomáhají mamince v kuchyni a nemohou se dočkat kdy budou vařit sami.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. S kuchyňskou sadou Ecoiffier se děti zabaví velmi dlouho, protože nabízí široké spektrum her nejen v kuchyňce.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu21*17*5 cm
Celková výška5 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Celková délka21 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,645 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné