Úklidový vozík Smoby Rowenta s elektronickým vysavačem a 3 doplňky zelený

Popis produktu

Smoby úklidový vozík s elektronickým vysavačem Rowenta je vhodný pro všechny malé pomocníky od 3 let, kteří rádi doma pomáhají. Je vyroben z odolného a kvalitního plastu, který je příjemný na dotek. Úklidový vozík je krásné bílo-zelené barvy, zdobený kytičkami a šedými doplňky. Vysavač Rowenta Artec 2 pro děti je na baterie a po zapnutí vydává realistické zvuky jako skutečný vysavač. Má jednoduché ovládání a v kombinaci s bílo-zelenou barvou a ornamenty květin dokonale ladí s úklidovým vozíkem.

Elektronický vysavač Rowenta Artec II pro děti má moderní a svěží provedení, jemné oblé tvary a je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Má dvě kolečka, spínač pro zapnutí a vypnutí vysavače a odnímatelnou nádobu. Díky k jejímu nízké hmotnosti je s ním snadná manipulace a dá se snadno tahat. Součástí dětského vozíku na úklid je i velký smeták na úklid, šedá lopatka na smetí zavěšená na boku vozíku a prášek na čištění, které spolu vytvářejí dokonalý úklidový set. Každý doplněk má na úklidovém vozíku pro děti své místo.

Francouzský výrobce Smoby má dlouholetou tradici a je zárukou výroby kvalitních a jedinečných modelů hraček pro vaše dětičky. Dětský úklidový vozík spolu s vysavačem je vhodný pro všechny děti od 3 let. Úklidový vozík pro děti má dvě kolečka a výšku 59 cm. Je pevný a stabilní a díky své nízké váze a rozměrům 59*41*14 cm je i snadno ovladatelný. Dětský úklidový vozík pro děti spolu s elektronickým vysavačem Rowenta je produktem evropské kvality a splňuje všechny bezpečnostní standardy. Díky společnému úklidu se u dětí od malička vytváří smysl pro pořádek.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*23*47 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení59*41*14 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,48 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.