Odrážedlo traktor s přívěsem Maxi Abrick Écoiffier s 11 kostkami modrý od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo Écoiffier v podobě dětského traktoru je originální odrážedlo pro děti od 12 měsíců. Odrážedlo má vzadu přívěs na dvou kolečkách, na kterém jsou uloženy pestrobarevné kostky s čísly. V balení je celkem 11 kostek. Všechny části odrážedla k sobě dokonale ladí, mají modro-červenou barvu. Odrážedlo pro děti má v přední části veselou usměvavou tvářičku, která na děti působí pozitivním dojmem. Odrážedlo – dětský traktor má pohodlné, ergonomicky vytvarované sedadlo, které je vzadu mírně vyvýšené, aby děťátko při jízdě nesklouzlo. Pod sedadlem odrážedla nalezne váš prcek praktický úložný prostor na hračky.

Spolu s přívěsem má odrážedlo délku 82 cm. Dětské odrážedlo není jen prostředkem k zabavení dětí a na zahnání nudy. Pomocí odrážedla se posiluje svalstvo na rukou i nohou, rozvíjí se jemná i hrubá motorika dětí, poznávají barvy a tvary. Děti se přibližují světu dospělých tím, že si hrají na řidiče dopravních prostředků. Dětské odrážedlo je ideální pro nejmenší děti před tím, než začnou používat první kolo, protože se mohou již od útlého věku učit udržet rovnováhu a pohybovat nohama.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu. Potěšte svého prcka koupí kvalitního odrážedla se sadou kostek v jednom a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu82*33*28 cm
Celková výška33 cm
Rozměry balení80*60*53 cm
Celková délka82 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,6 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné