Traktor na šlapání Fendt BIG s vyklápěčkou a klaksonem zelený

Popis produktu

Traktor Fendt je krásný dětský traktor, který je navržen ve vintage stylu. Byl inspirován reálným traktorem Fendt GT. Při výrobě traktoru byl kladen důraz na detaily, které umocňují realistický zážitek při dětské hře. Je vhodný pro děti od 3 let. V přední části dětského traktoru se nachází vyklápěcí vlečka, do které si děti uloží své pracovní nástroje nebo stavební materiály. Vyklápěčka se ovládá pomocí páky na boční straně. Její dělící stěny se dají rozložit, a tak z vyklápěcí vlečky se 4 stěnami vznikne rovná podložka. Díky integrovanému řetězovému pohonu se traktor ovládá velmi jednoduše, na pohyb není nutná velká síla. Právě proto je traktor Fendt jako stvořený pro menší děti. Sedadlo traktoru lze nastavit do 3 různých poloh, proto se přizpůsobí potřebám každého děťátka a mohou si jej užívat dlouhá léta.

Dětský traktor BIG nosnost 50 kg. Součástí traktoru je i mechanický klakson, kterým děti oznamují svůj příjezd na staveniště. Vozidlo je vybaveno protiskluzovými pedály a řetězem, který se v případě uvolnění dotahuje jednoduše pomocí integrovaného zařízení. Řetězový pohon je bezpečně schovaný, takže je chráněn před prachem a nečistotami, které by se na něj mohly nalepit. Traktor má rozměry 102*46*54 cm. Hrou na různá povolání se rozvíjí dětská fantazie, děti se přibližují světu dospělých. Manuální činností při šlapání na traktoru nebo nabírání nákladů se také posilují svaly a jemná motorika dětí. Traktor BIG je nejen zábavnou hračkou, ale i prostředkem na vývoj dítěte.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jeho symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Traktor Fendt s přívěsem je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. BIG využívá při výrobě zdraví neškodné a kvalitní materiály. Na dětský traktor je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že traktor si udrží krásné zářivé barvy dlouhá léta. Proto je dětský traktor BIG tou správnou investicí.

Vlastnosti

 • dětský traktor ve vintage stylu
 • vhodný pro děti od 3 let
 • rozložitelná vyklápěcí vlečka
 • řetězový pohon
 • polohovatelné sedadlo
 • nosnost 50 kg
 • protiskluzové pedály
 • rozměry 102*46*54 cm
 • záruka 3 roky
 • speciální UV filtr
 • kvalitní německý výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu102*46*54 cm
Celková výška54 cm
Rozměry balení89*50*47 cm
Celková délka102 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost9 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné