Odtahovač Power BIG pracovní stroj délka 37 cm žlutý od 24 měsíců

Popis produktu

BIG Power dětský odtahovač je krásná a kvalitní hračka pro děti. Dětský odtahovač má gumová kola, díky kterým dítě při hře nepoškrábe podlahu. Pracovní stroj pro děti v krásném žlutém provedení je vyroben z kvalitního plastu v Německu. Auto má pohyblivé rameno s hákem přizpůsobeným pro dětské ručky, rameno se otáčí kolem své osy o 360 ° a dá se zajistit ve třech polohách. Dětský odtahovač může odtáhnout jakékoliv auto ze série Big Power. Odtahovač je skvělou hračkou pro děti od dvou let, neobsahuje malé části a je určen pro hru uvnitř i venku. Tento odtahovač s pohyblivými částmi rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem - odtahovačem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Dětský odtahovač je dlouhý až 37 cm. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě znečištění ji můžete velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou, aby se dítě mohlo dále hrát s čistou hračkou. Odtahovač BIG je chráněn ÚV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev ani když se bude používat venku v pískovišti. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Odtahovač BIG je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland a vyroben v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu37*20*23 cm
Celková délka37
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,0 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné