Sporák 100% Chef Écoiffier s nádobím a 21 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Dětský sporák 100% Chef Écoiffier je krásná hračka pro kuchtíky vhodná od 18 měsíců. Dětský sporák má zářivě zelenou barvu a 2 plotýnky, které jsou replikou opravdového kuchyňského sporáku. Na dětském sporáku si může váš malý kuchtík navařit polévku nebo upéct třeba vajíčko. Součástí balení je sada hrnců a potřeb do kuchyňky spolu s potravinami. Najdete zde celkem 21 doplňků, ke kterým patří sada hrnců, pánev, pekáč, kuchyňské nářadí, brokolice, plechovka rajčat, slánka a pečené kuřátko. Vařič pro děti 100% Chef je vyroben z kvalitního plastového materiálu, který je charakteristický vysokou odolností a bezpečností pro vaše dětičky.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívá to ik mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. Dále se prostřednictvím dětského sporáku s doplňky rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do dětského pokoje či kuchyňky.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*20*7 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...