Snídaňový set Hello Kitty Smoby v taštičce s 9 doplňky

Popis produktu

Smoby dětský snídaňový set Hello Kitty je splněným snem všech malých princezen, které si chtějí připravit snídani v krásné růžové snídaňové sadě ve stylu roztomilé kočičky Hello Kitty. Dětská snídaňová souprava je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují vysokou odolností, bezpečností a jsou příjemné na dotek. Dětská snídaňová sada je vyrobena v designu Hello Kitty, která je hlavně u holčiček velmi oblíbená. Snídaně set pro děti obsahuje 9 doplňků, které jsou zabalené v krásné průsvitné taštičce s velkým obrázkem Hello Kitty, takže si ho může vaše malá ratolest nosit kdekoliv s sebou.

Francouzská společnost Smoby má dlouholetou tradici a je zárukou výroby kvalitních a jedinečných modelů hraček pro vaše děti. Rozměry dětské snídaňové sady Hello Kitty jsou 21*5*27 cm. Dětská snídaňová souprava Hello Kitty obsahuje nádherné doplňky, díky kterým bude pro vaše holčička snídání mnohem příjemnější a veselejší. Ve snídaňové soupravě, která je zabalena v nádherné průsvitné taštičce, se nacházejí dvě rozkošné růžové mističky, 2 růžové a pevné lžičky, malý croissant, nádobka na džem a malý toast.

Ve snídaňové taštičce můžeme najít i krabičku s cereáliemi a pomerančový džus. S dětským snídaňovým setem v designu Hello Kitty můžete vaše dítě naučit na zdravé a pravidelné snídaně, které mohou být díky soupravě Hello Kitty i zábavné. Velkou výhodou dětské taštičky Hello Kitty je její možnost použít ji i samostatně jako kabelku pro malé slečny či na odkládání jiných hraček. Dětská snídaňová souprava je vhodná hlavně pro holčičky od 3 let.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu21*5*27 cm
Hmotnost0,20 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.