Rýč Natur' Janod plechový s dřevěnou rukojetí zelený

Popis produktu

Janod zelený plechový rýč Natur' je pěkná outdoorová hračka a pomůcka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Plechový rýč má přírodní zelenou barvu, která se zalíbí každému malému zahradníkovi. Tato hračka je ideální pro všechny kluky i holky, kteří mají rádi hraní se venku. Dětský plechový rýč je ideální pomůcka pro děti do zahrádky nebo kdekoliv venku. Velmi se hodí pro usilovné a pracovité děti, které chtějí pomoci rodičům v zahrádce. Je to nadčasová hračka a zároveň velký pomocník pro děti, který se bude líbit několika generacím, vyrobený z kvalitního plechu a dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků.

Hračky a pomůcky z plechu jsou maximálně přizpůsobeny na dětské hry venku, protože jsou vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů. Rovněž jsou ošetřeny bezpečnými barvami a laky, takže se při dětských hrách nemusíte bát o své ratolesti. Všechny hračky Janod mají jistý edukační charakter, přispívají k mentálnímu, ale i fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací dítěte s rýčem se rozvíjí jemná dětská motorika. Dítě má velký pocit odpovědnosti, pokud mu je přidělen nějaký kousek zahrady, o který se má samo starat. Rýč pro děti je na to skvělým prostředkem. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu je plechová hračka Janod nadčasová, bude pěkná i po letech.

Janod vyvíjí kvalitní hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti JANOD splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • plechový rýč ideální na hraní venku
  • ze zdravotně nezávadných materiálů
  • ručka je vyrobena z kvalitního dřeva
  • vhodný pro děti od 3 do 8 let
  • rozměry 72*2,5*14 cm
  • v přírodní zelené barvě
  • rozvíjí jemnou dětskou motoriku
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • originální francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu72*2,5*14 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné