Přebalovací stolek pro panenku Nursery Écoiffier s jídelním koutem modro-růžový od 18 měsíců

Popis produktu

Dětský přebalovací stolek Nursery pro panenku s kuchyňkou je krásný stolek se spoustou doplňků pro holčičku a její panenku. Set obsahuje stolek na přebalování panenky, váhu, jídelní koutek se židlí na krmení, vaničku s teploměrem, misku na krmení, lžičky, láhev na mlíčko, lahvičku na čaj a jiné doplňky. Všechny mají na stolku své místo. Stolek má dvě podlaží. Na pravé straně stolku na přebalování je kromě toho také umyvadlo. Jedinečným doplňkem tohoto setu je i kolotoč pro panenku s hezkými obrázky.

Přebalovací stolek s kuchyňkou pro děti je krásně sladěný v růžovo-modrých barvách doplněných bílou. Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců. Rozměry stolku na přebalování a krmení Nursery jsou 52*52*56 cm. Je to unikátní set hraček na zajištění dokonalého pocitu ze hry s panenkou. Set panenku neobsahuje. Tím že se děti hrají na starání se o panenku se sami stávají samostatnejšími. Starostlivost o panenku je součást hry s panenkou, kdy děti napodobují své rodiče.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupou, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Écoiffier je francouzský výrobce kvalitních dětských hraček. Plasty jsou kvalitní, odolné a zároveň lehké a jemné pro dětské ručky. Stolek na přebalování s kuchyňkou nabízí vše co dítě na hru s panenkou potřebuje. Každá malá princezna bude tuto jedinečnou hračku milovat.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*52*56 cm
Celková výška56 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...