Pracovní rudl Mechanics Écoiffier s 20 doplňky od 24 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský pracovní rudl Mecanics je skvělá a praktická hračka pro malého chlapečka, který s nadšením pozoruje dospělých při práci a rád je při hře napodobuje. Vozík je lehký a má dvě kola, které se snadno otáčejí. Dvě rukojeti, které jsou příjemné na dotek, dělají z tohoto vozíku skutečné mobilní zařízení s kutilské nářadím a dítě si to tak může jednoduše brát s sebou. Rudl disponuje i boxem na nářadí, v němž je až 20 kusů různých pracovních pomůcek.

Šroubovák, kladívko, šrouby, matice, nástavce, kombinačky či francouzský klíč. Malý kutil si může montovat, šroubovat, zapojit fantazii a za pomoci nářadí vytvářet libovolné tvary. Celý vozík, včetně nářadí, je vyroben z kvalitních a odolných plastů, které dlouho vydrží a jsou příjemné na dotek. Je proveden v pěkné modré a žluté barvě, které dodávají vozíku svěžest a hravost. Doplněn je o stříbrnou barvu a rudl tak vypadá jako skutečná. Nemusí si na ní nosit pouze box s nářadím ale i cokoliv jiného.

Nářadí je vytvarované přesně pro malé dětské ručky, takže ho dítě bude umět správně uchopit a hrát se s ním. Při výrobě se kladl důraz i na bezpečnost a proto jsou všechny hrany zaoblené. Taková hra podporuje u dětí tvořivost a zlepší jim jemnou motoriku a manuální zručnost. Naučí se rozeznávat nářadí a jeho praktické využití. Hračka je vyrobena francouzským výrobcem Écoiffier, který splňuje nejpřísnější evropské standardy. Je vhodná pro děti ve věku 2 let. Její rozměry jsou 29,5*29,5*56,5 cm.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*27*57 cm
Celková výška57 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,87 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné