Plyšový náramek oslík Les Amis Kaloo s chrastítkem 12 cm z jemného plyše pro nejmenší šedý

Popis produktu

Plyšová hračka pro nejmenší Kaloo obsahuje jemné chrastítko, které zaujme a upoutá pozornost každého miminka a pomůže mu při rozvoji sluchu. Milý plyšový oslík z kolekce Les Amis je zároveň náramek pro nejmenší děti. Plyšový oslík pro miminko má velikost 12 cm. Náramek s chrastítkem děťátko může zkoumat a ohlížet si ho po celou dobu, co ho má na ručce. Hračka pro miminko je vyrobena z jemného plyše, je měkká a hebká k dětské pokožce. Je maximálně bezpečná pro hru nejmenších dětí. Výjimečnou vlastností plyšových hraček pro nejmenší děti je, že zachycují jedinečnou vůni miminka a ty se při ní cítí jistě a bezpečně v novém, zatím neprozkoumaném světě.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i plyšové chrastítko. Plyšové chrastítko Les Amis má něžnou šedou barvu proto, aby si s ní nejmenší děti mohly pohodlně a příjemně pospinkať. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je přísně testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Kvalita produktů a příjemné materiály jsou to, co dělá značku Kaloo tak výjimečnou. Každý výrobek Kaloo je vyroben s ohledem na potřeby miminek ve smyslu jejich rozvoje, zdraví a bezpečnosti. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala její barva a kvalita. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Hračky z kolekce Les Amis představují nejjemnějších zvířecích přátel pro nejmenší děti, které jim budou dělat společnost a nejlepších kamarádů už od narození.

Vlastnosti

  • náramek a chrastítko pro nejmenší v jednom
  • vhodný pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • velikost 12 cm
  • pro kluky i holky
  • ideální na mazlení a rozvoj sluchu nejmenších dětí
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm
Celková výška12 cm
ZvukovéAno
Barvašedá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné