Plážový tenis PJ Masks Mondo

s 2 raketami a míčkem

Doprava zdarma
Výrobce: Mondo Kategorie: Tenis Kód: MON15037
199 Kč
109
Do seznamu přání
Popis produktu

Dětský plážový tenis PJ Masks od italského výrobce Mondo je ideální pro krácení volného času na pláži či doma na dvoře. Rakety s motivem animované televizní série PJ Masks s dětskými superhrdiny v maskách, jsou vhodné pro dívky i chlapce od 3 let. Tenisová souprava pro děti sestává ze dvou raket s průměrem 22 cm a míčku. Tenisový set zaručí dlouhé chvíle zábavy v parku, na zahradě či na pláži a určitě ho využijete na dovolené či výletu. Míček se dobře odráží, je snadno viditelný a plave na vodě.

Rakety na plážový tenis mají pěknou modrou barvu a potisk dětských hrdinů z PJ Masks. Tenisové rakety dobře padnou do ruky, nekloužou a jsou lehké, dobře se nimi manipuluje. Plážový tenis je relativně nový sport a jde o kombinaci tenisu, plážového volejbalu a badmintonu. Může se hrát na hřišti pro plážový volejbal se sítí, ale i bez sítě kdekoli v přírodě. Oficiální pravidla hry přímo vycházejí z tenisu – dva (nebo čtyři) hráči hrají proti sobě, každý má vyhrazený svůj prostor a cílem je vstřelit míček na soupeřovu stranu hrací plochy tak, aby ho nestihl odrazit.

Plážový tenis se hraje na dva vítězné sety, bodování je jako v tenise. Neoficiální pravidla hry jsou jakákoliv, jaká vás budou bavit. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních hraček z plastů, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii plážový tenis pro děti. Při výrobě hraček Mondo jsou dodržována všechna přísná bezpečnostní kritéria stanovená Evropskou unií. Udělejte dětem radost a pobavte se spolu při plážovém tenise.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodItaly
Průměr22 cm
Barvamodrá

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...