199 Kč
109
Množství:
Tovar skladem
Do seznamu přání Doporučit
Popis produktu

Dětský plážový tenis PJ Masks od italského výrobce Mondo je ideální pro krácení volného času na pláži či doma na dvoře. Rakety s motivem animované televizní série PJ Masks s dětskými superhrdiny v maskách, jsou vhodné pro dívky i chlapce od 3 let. Tenisová souprava pro děti sestává ze dvou raket s průměrem 22 cm a míčku. Tenisový set zaručí dlouhé chvíle zábavy v parku, na zahradě či na pláži a určitě ho využijete na dovolené či výletu. Míček se dobře odráží, je snadno viditelný a plave na vodě.

Rakety na plážový tenis mají pěknou modrou barvu a potisk dětských hrdinů z PJ Masks. Tenisové rakety dobře padnou do ruky, nekloužou a jsou lehké, dobře se nimi manipuluje. Plážový tenis je relativně nový sport a jde o kombinaci tenisu, plážového volejbalu a badmintonu. Může se hrát na hřišti pro plážový volejbal se sítí, ale i bez sítě kdekoli v přírodě. Oficiální pravidla hry přímo vycházejí z tenisu – dva (nebo čtyři) hráči hrají proti sobě, každý má vyhrazený svůj prostor a cílem je vstřelit míček na soupeřovu stranu hrací plochy tak, aby ho nestihl odrazit.

Plážový tenis se hraje na dva vítězné sety, bodování je jako v tenise. Neoficiální pravidla hry jsou jakákoliv, jaká vás budou bavit. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních hraček z plastů, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii plážový tenis pro děti. Při výrobě hraček Mondo jsou dodržována všechna přísná bezpečnostní kritéria stanovená Evropskou unií. Udělejte dětem radost a pobavte se spolu při plážovém tenise.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodItaly
Průměr22 cm
Barvamodrá

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...