Plážový tenis Hledá se Dory Mondo

s 2 raketami a míčkem

Doprava zdarma
Výrobce: Mondo Kategorie: Tenis Kód: MON15943
199 Kč
109
Do seznamu přání
Popis produktu

Dětské tenisové rakety Hledá se Dory od italského výrobce Mondo jsou ideální pro krácení volného času na pláži či doma na dvorku. Rakety s motivem nezbedné rybičky Dory z pohádky Hledá se Dory (Finding Dory) jsou vhodné pro holky i kluky od 3 let. Tenisová souprava pro děti se skládá ze dvou raket s průměrem 22 cm a míčku. Tenisový set zaručí dlouhé chvíle zábavy v parku, na zahradě či na pláži a určitě ho využijete na dovolené či výletu. Míček se dobře odráží, je snadno viditelná a plave na vodě.

Rakety na plážový tenis mají krásnou modrou barvu a potisk rybičky Dory a jejího přítele Nema z pohádky Hledá se Dory. Tenisové rakety dobře padnou do ruky, nekloužou a jsou lehké, dobře se jimi manipuluje. Plážový tenis je relativně nový sport a jde o kombinaci tenisu, plážového volejbalu a badmintonu. Může se hrát na hřišti pro plážový volejbal se sítí, ale i bez sítě, kdekoliv v přírodě. Oficiální pravidla hry přímo vycházejí z tenisu - dva (nebo čtyři) hráči hrají proti sobě, každý má vyhrazený svůj prostor a cílem je vstřelit míček na soupeřovu stranu hrací plochy tak, aby ji nestihl odrazit.

Plážový tenis se hraje na dva vítězné sety, bodování je jako v tenise. Neoficiálně pravidla hry jsou jakékoliv, jaké vás budou bavit. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních hraček z plastů, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii plážový tenis pro děti. Při výrobě hraček Mondo jsou dodržovány všechny přísné bezpečnostní kritéria stanovená Evropskou unií. Udělejte dětem radost a pobavte se spolu při plážovém tenise.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodItaly
Rozměry produktuØ 22 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvamodrá

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...