Set na pečení sladkostí Hello Kitty Écoiffier se 17 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier cukrářský set na pečení sladkostí Hello Kitty je splněným snem všech malých holčiček, které rády pomáhají mamince v kuchyni při pečení a chtějí mít svou vlastní moderní sadu na pečení sladkých dobrot. Dětská cukrářská sada je navržena ve stylu známé kočičky Hello Kitty, kterou zbožňují všechny malé holčičky. Dětský cukrářský set má moderní a stylový design a je proveden v krásné a dívčí růžové a oranžové barvě. Doplňky, které tvoří set na pečení pro děti, jsou vyrobeny z kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují odolností a jsou příjemné na dotek.

Zároveň sada pro děti dodržuje evropská kritéria týkající se bezpečnosti a kvality hraček pro vaše dětičky. Francouzská společnost Écoiffier je evropským výrobcem kvalitních a bezpečných hraček, které jistě potěší vaše malé ratolesti. Rozměry dětské sady na pečení jsou 30*12*30 cm. Dětská souprava na pečení sladkých dobrot pro děti je tvořena 17 moderními doplňky, které potěší každou malou hospodyňku a cukrářku. Dětské doplňky a pomůcky na pečení jsou laděny v růžové, oranžové a stříbrné barvě a celý set pro děti působí elegantně a vesele.

V dětské soupravě na pečení sladkostí Hello Kitty se nacházejí 4 stříbrné formičky na vykrajování těsta, krásný růžový váleček na těsto, růžový kráječ, oranžová obracečka spolu s ručním šlehačem a velká miska s obrázkem Hello Kitty. Součástí dětského cukrářského setu jsou i potraviny, mezi které patří 2 vajíčka, láhev s mlékem, formička s bábovkou a krabička s čajovými sušenky v různých barvách. Dětská souprava na pečení Hello Kitty je krásným doplňkem i do každé dětské kuchyňky. Souprava na pečení sladkostí Hello Kitty je určena pro všechny malé milovnice sladkých dobrot od 18 měsíců.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*30*12 cm
Rozměry balení60*40*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,34 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.