Přikrývka Pure White Flowers toTs smarTrike s vyšívanými květinkami 100% bavlna bílá od 0 měsíců

Popis produktu

Bílá dětská přikrývka Pure White Flowers toTs smarTrike s vyšívaným vzorem květinek potěší nejedno miminko, které pečlivý rodič s něhou přikryje s přáním, aby se děťátku zdály jen samé krásné sny. Miminko se pod dětskou přikrývkou bude cítit v bezpečí a pohodlně a rychle se vypraví do říše snů. Na bílé přikrývce je vyšitý vzor květinek, které se budou hodit do každého interiéru a spolehlivě prosvětlí každou dětskou postýlku.

Bílá dětská přikrývka je vyrobena ze 100% jemné bavlny, která se vyznačuje hebkým a příjemným povrchem a náplň tvoří 100% polyester. Manipulace s dětskou přikrývkou je velmi jednoduchá a každý rodič ocení příjemný materiál, ze kterého je vyrobena. Celkové rozměry přikrývky pro miminka jsou 100*120 cm a poslouží pro vašeho drobečka na dlouhou dobu.

Výrobce smarTrike je špičkový výrobce dětských tříkolek a koloběžek, které jsou známé svou kvalitou a precizním zpracováním po celém světě. Další řadu produktů firmy smarTrike tvoří také doplňky pro péči pro miminka a nejmenší děti pod označením toTs, která nabízí nejmodernější stylové kolekce kvalitních produktů, které jsou elegantní a dokonale vystihují vkus rodičů a jejich drobečků. Doplňky toTs-smarTrike nabízejí kvalitu za rozumnou cenu, přičemž styl a design produktů zůstává na vysoké úrovni.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
Rozměry produktu100*120 cm
Barvabílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.