Magický palác Sweet Planet Smoby se zvířátky elektronický od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby magický palác pro kočky Sweet Planet je fantastická hračka se zvuky a světlem, která je vhodná pro dívky od 18 měsíců. Dětský domeček na hraní přichází v balení s 3 usměvavými zvířátky. Každá plastová kočička má v ložnici zázračného domku svou postýlku. Hodiny vydávají 3 zvuky: ukolébavka, chrápání, budíček. Ve vrchní části se dá vytáhnout sluníčko, aby zvířátka věděli, že už je ráno. Mohou se spustit dolů kopcem přes tři patra domku až venku, kde je čeká den plný zábavy. V koupelně najdou zvířátka magické zrcadlo a hudební sprchu. V kuchyni si uvaří jídlo, v zahradě se mohou houpat na houpačce, vykoupat v bazénu nebo se zahrát na schovávanou. Dívčí hračka poskytuje ohromné ​​množství zábavy, holčičky se s ní zaručení zabaví velmi dlouhou dobu. Má krásné růžové odstíny a je vyrobena z hebkého kvalitního plastu.

Hračky se zvuky a světelnými efekty, mezi které patří i patrový domek na hraní, jsou fantastické pro nejmenší děti, protože všestranně přispívají k růstu a optimálnímu rozvoji dětiček. Rozvíjí se logické myšlení, paměť, jemná i hrubá motorika, prostorové myšlení, sluch. Dále se podporuje i rozvoj fantazie a kreativity, protože děti si mohou od rána do večera vymýšlet s plastovou hračkou všelijaké pohádkové či dobrodružné příběhy. V dětském domku Smoby se snoubí hra a zábava se zábavným vzděláváním nejmenších dětí. Děti také prostřednictvím dětského domečku poznávají barvy a tvary, protože domek opravdu hýří barvami a jednoznačně upoutá každé nejmenší děťátko. V balení naleznete spolu s domečkem 3 veselé kočičky na kolečkách, které se mohou vozit nahoru dolů po cestičkách mezi patry domku.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce úžasných plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu46*36*50 cm
Celková výška50 cm
Rozměry balení56*10*43 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,80 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...