Obchod Cool Cook Écoiffier s váhou a nákupním vozíkem s 25 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský obchod Cool Cook s nákupním vozíkem, váhou a doplňky je praktická, moderní a zábavná hračka pro děti, které rády pomáhají při nakupování a při hře napodobují prodavačky. Vyroben je z kvalitních plastů, které jsou odolné a dlouho vydrží, ale také jsou příjemné na dotek a šetrné k pokožce. Obchůdek pro děti je proveden v pestrých a svěžích barvách, v růžovo-oranžové kombinaci. Takový pestrobarevný stolek nádherně ozdobí dětský pokoj.

Nákupní vozík je na dvou kolech, které se s lehkostí otáčejí. Rukojeť vozíku je přesně vytvarovaná pro dětskou ruku, proto si ho může děťátko s sebou brát na nákupy a nosit si v něm hračky či skutečné sladkosti a jídlo. Dítě bude mít pocit, že při nákupech pomáhá. Obchod na hraní stojí na čtyřech nohách, které jsou spolu spojeny spodní poličkou, takže je pevný a stabilní. Obchůdek spolu obsahuje až 25 doplňků. Ty tvoří zelenina, kytičky, ovoce ale i váha na vážení a cenovky. Zboží je uložen ve prohlubních, takže se nemůže stát, že by ze stolku vypadávaly.

Obchůdek s nákupním vozíkem byl vyroben s důrazem na bezpečnost při hře francouzskou společností Écoiffier, která splňuje nejpřísnější evropské standardy. Dítě si ke hře může zavolat i kamaráda a hrát se na malý obchůdek s prodavačem a zákazníkem. Při hře si děti budují sociální cítění a komunikační schopnosti. Naučí se rozeznávat zeleninu a ovoce, které tvoří důležitou složku potravy. Na dětském obchodě se nachází i stylový slunečník a celému obchůdku dodává šmrnc. Vhodný je pro děti ve věku od 18 měsíců a jeho rozměry jsou 52*30*67 cm.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*30*67 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.