Obchod City Shop Smoby s elektronickou pokladnou a vozíkem se 44 doplňky

Popis produktu

Smoby dětský obchůdek City Shop je nádherná, do detailů propracovaná hračka vhodná pro děti od 3 let. Dětský obchod přichází se zabudovanou pokladnou s plochou obrazovkou, váhami, pohyblivým mikrofonem a čtečkou kreditních karet na straně nakupujícího. Pokladna funguje jako kalkulačka, displej s nálepkami je ozdobný. Dále v balení naleznete nákupní košík na kolečkách, do kterého se dá vložit mince. Celkem je v balení až 44 doplňků, bez kterých se neobejde žádný správný obchod. Jsou to různé krabičky s potravinami, zelenina a ovoce z plastu, mince, bankovky a hnědá nákupní taška. Produkty se dají oskenovat, přesně jako na opravdové pokladně. U každého produktu pokladna vydá pípající zvuk a zasvítí červené světýlko. Cena nákupu se dá spočítat na zabudované kalkulačce, ukáže se i na opačné straně pokladny, takže ji vidí i zákazník. Zajímavou součástí dětského obchodu je oddělovací příčka, která se používá i v reálných supermarketech, kdy se uzavře pokladna.

Dětský obchůdek s pokladnou je nejen velmi zábavná realistická hračka, ale přispívá ve velké míře i k rozvoji dětí. Má množství poliček, na které si děti mohou různými způsoby poskládat své zboží. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají se na dospělých. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Prostřednictvím předmětů, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, k světu dospělých. Na to je skvělým prostředkem obchůdek pro děti Smoby. Funguje na 2 AAA baterie, které nejsou součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*33*86 cm
Celková výška86 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení50*24*70 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,01 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...