Kufr Vlk Janod na kolečkách od 3 let

Popis produktu

Dětský kufr na kolečkách Vlk je pěkný kufřík pro děti vhodný od 3 do 8 let. Kufr s motivem vlka má rozměry 31*18*40 cm a krásně barevné provedení, které upoutá každé dítě. Kufřík pro děti je velmi praktická pomůcka na cesty, součástí jsou dvě větší a dvě menší kapsy. Kufřík se díky teleskopické rukojeti přizpůsobí výšce každého dítěte a plastová kolečka usnadní přenos dětských zavazadel a hladkou jízdu. Dítě si svůj kufřík může označit prostřednictvím praktického štítku na jmenovku. Je to nadčasový doplněk na cestování, který se bude líbit několika generacím, vyrobený z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Pokud máte doma malého cestovatele, neváhejte a zakupte mu tento stylový dětský kufřík. Dopřejte vašemu děťátku pocit zodpovědnosti, ať si do kufru sbalí to nejdůležitější a nejcennější, bez čeho se na výletě nebo dovolené neobejde. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Díky jedinečnému designu, kvalitním materiálům a pestrým barvám se kufřík na cestování pro děti jednoznačně zalíbí každému malému i velkému cestovateli.

Janod je výrobce jedinečných a kvalitních hraček a doplňků s francouzským designem, které jsou nejen zábavné, ale i rozvíjejí inteligenci dětí. Jeho historie sahá do roku 1970. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dětský kufr na plastových kolečkách
  • s 2 menšími a 2 většími kapsami
  • součástí je teleskopická ručka, štítek na jmenovku
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • rozměry 31*18*40 cm
  • vhodný pro děti od 3 do 8 let
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • unikátní francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu31*18*40 cm
Set produktůNe
gift SS2024JPTOTE2022 Plátená taška Tote Bag,JP537782 Sada na ozdobenie školských pomôcok,JP537775 Sada na ozdobenie školských pomôcok
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.