Kuchyňský set Dohány s hrnci s 17 doplňky

Popis produktu

Dohány dětská sada do kuchyně s hrnci je moderní sada na vaření pro všechny děti, které rádi pomáhají mamince v kuchyni a chtějí mít vlastní výbavu s nádobím na vaření. Sada hrnců pro děti je ideální do každého dětské kuchyňky. Je provedena v 4 různých barevných kombinacích, které spolu krásně ladí. Dětské nádobí do kuchyně jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných plastů, které dlouho vydrží. Díky použití kvalitních, bezpečných a odolných materiálů je kuchyňská sada pro děti téměř k nerozeznání od originálů.

Rozměry dětského setu s hrnci jsou 19*11*13 cm. Dětská souprava s hrnci je vhodná pro všechny dětičky od 2 let. Souprava nádobí pro děti obsahuje celkem 17 hrnců a jiných doplňků, které jsou povinnou výbavou každé dětské kuchyňky. Dětský set s hrnci tvoří 1 červený hrnec s modrou poklicí, 1 hrnec zelené barvy s červenou pokličkou, 1 modrá pánev se zelenou pokličkou, šikovná naběračka, obracečka a šlehač, sada příborů tvořena vidličkami, nožíkem a lžičkami a na závěr i 2 modré talířky na jídlo.

Dětské doplňky spolu krásně ladí a vytvářejí nádhernou kuchyňskou sadu. S dětskou soupravou hrnců se vaše dětičky naučí, jak správně zacházet s kuchyňským nádobím a na co se konkrétně nádobí při vaření používají. S dětskou soupravou hrnců se pohodlně zahraje i více dětí a vaši malí Kuchařík a pomocníci s nimi zažijí spoustu zábavy. Společnost Dohány je kvalitní evropský výrobce hraček pro vaše děti. 

Doprava 79
Technické parametry
PůvodMaďarsko
Rozměry produktu19x11x13 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...