Kuchyňský set Dohány s hrnci s 17 doplňky

Popis produktu

Dohány dětská sada do kuchyně s hrnci je moderní sada na vaření pro všechny děti, které rádi pomáhají mamince v kuchyni a chtějí mít vlastní výbavu s nádobím na vaření. Sada hrnců pro děti je ideální do každého dětské kuchyňky. Je provedena v 4 různých barevných kombinacích, které spolu krásně ladí. Dětské nádobí do kuchyně jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných plastů, které dlouho vydrží. Díky použití kvalitních, bezpečných a odolných materiálů je kuchyňská sada pro děti téměř k nerozeznání od originálů.

Rozměry dětského setu s hrnci jsou 19*11*13 cm. Dětská souprava s hrnci je vhodná pro všechny dětičky od 2 let. Souprava nádobí pro děti obsahuje celkem 17 hrnců a jiných doplňků, které jsou povinnou výbavou každé dětské kuchyňky. Dětský set s hrnci tvoří 1 červený hrnec s modrou poklicí, 1 hrnec zelené barvy s červenou pokličkou, 1 modrá pánev se zelenou pokličkou, šikovná naběračka, obracečka a šlehač, sada příborů tvořena vidličkami, nožíkem a lžičkami a na závěr i 2 modré talířky na jídlo.

Dětské doplňky spolu krásně ladí a vytvářejí nádhernou kuchyňskou sadu. S dětskou soupravou hrnců se vaše dětičky naučí, jak správně zacházet s kuchyňským nádobím a na co se konkrétně nádobí při vaření používají. S dětskou soupravou hrnců se pohodlně zahraje i více dětí a vaši malí Kuchařík a pomocníci s nimi zažijí spoustu zábavy. Společnost Dohány je kvalitní evropský výrobce hraček pro vaše děti. 

Doprava 79

Technické parametry

PůvodMaďarsko
Rozměry produktu19x11x13 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné