Kuchyňský set Dohány s hrnci s 8 doplňky od 3 let

Popis produktu

Dohány dětský set do kuchyně s hrnci je moderní sada na vaření pro všechny děti, které rádi pomáhají mamince v kuchyni a chtějí mít vlastní výbavu s nádobím na vaření. Sada hrnců pro děti je ideální do každého dětské kuchyňky. Je provedena v 4 různých barevných kombinacích, které spolu krásně ladí. Dětské nádobí do kuchyně jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných plastů, které dlouho vydrží. Díky použití kvalitních, bezpečných a odolných materiálů je kuchyňská sada pro děti téměř k nerozeznání od originálů.

Společnost Dohány je kvalitní evropský výrobce hraček pro vaše dětičky. Rozměry dětského setu s hrnci jsou 25*25*8 cm. Dětská souprava s hrnci je vhodná pro všechny dětičky od 2 let. Souprava nádobí pro děti obsahuje celkem 8 hrnců a jiných doplňků, které jsou povinnou výbavou každé dětské kuchyňky. Dětský set s hrnci tvoří 1 červený hrnec se žlutou pokličkou, 1 hrnec žluté barvy s červenou pokličkou, 1 zelená pánev, 1 fialové síto a šikovná naběračka a obracečka na jídlo.

Dětské doplňky spolu krásně ladí a vytvářejí nádhernou kuchyňskou sadu. S dětskou soupravou hrnců se vaše dětičky naučí, jak správně zacházet s kuchyňským nádobím a na co se konkrétně nádobí při vaření používají. S dětskou soupravou hrnců se pohodlně zahraje i více dětí a vaši malí Kuchařík a pomocníci s nimi zažijí spoustu zábavy.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodMaďarsko
Rozměry produktu25x25x8 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné