Kolečko s kbelík setem Frozen Smoby 6 dílů fialový od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby kolečko pro děti se setem do písku je krásná barevná hračka pro děti. Dětské kolečko je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, což mu zaručuje dlouholetou spolehlivost. Set do písku pro děti se skládá z kbelíku, lopatky, hrabličiek, sítka a formiček do písku. Kolečko a set jsou využitelné hlavně při hrách v písku nebo u vody. Dětské kolečko je krásné fialové barvy s motivem oblíbené pohádky Frozen, čímž bude oblíbené zejména u dívek.

Set do písku Frozen pro děti je kvalitní set dětských hraček do písku. Dětský set do písku se skládá z barevného kbelíku s motivem známé pohádky Frozen - Ledové království, kterou milují zejména dívky, dále z fialové lopatky a hrabličiek, modrého sítka a formiček ve tvaru srdíčka a zmrzliny. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii.

Rozměry dětského kolečka jsou 64*30*32 cmDětské kolečko se setem je vhodné již pro děti od 18 měsícůSmoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních dětských hraček, které patrí k těm nejlepším co v současnosti evropský trh nabízí. Při výrobě dodržuje přísná pravidla stanovena Evropskou unii, tudíž máte záruku, že se vám do ruk dostane skutečná kvalita.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*30*32 cm
Rozměry balení64*30*32 cm
Hmotnost0,90 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...