Kočárek pro panenku Maxi Cosi & Quinny Smoby sportovní bugina (70 cm rukojeť) růžovo-oranžový

Popis produktu

Smoby kočárek Maxi Cosi & Quinny je praktický sportovní kočárku-bugina s oranžovým ochranným pásem, který panenku zafixuje. Jeho barevné provedení je ve velmi přitažlivé kombinaci růžové, stříbrné a oranžové barvy. Je to skvělá hračka jako doplněk pro panenku. Děti se rádi procházejí se svou panenkou venku v parku. Sportovní kočárek pro panenku je určen pro každou panenku s výškou 42 cm. Přední kolo kočárku je silné a dvojité, proto je kočárek stabilní a snadno se s ním manipuluje. otočné přední kolo, které se otáčí o 360 stupňů. Kočárek má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s plastem, je lehký a zároveň stabilní. Panenka má bezpečnostní pás, oranžové barvy, aby nevypadla. ergonomicky tvarovanou ručku, ideální pro děti od 3 let. Její výška madla od země je 70 cm. realistický vzhled jako opravdový kočárek pro děti.

Dětský kočárek bugina pro panenku Smoby Maxi Cosi & Quinny je pohodlný a plastové sedadlo je potažené speciálním textilem s bezpečnostním pásem. Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Kočárek se jednoduchým způsobem lze poskládat a vzít kamkoliv s sebou. Nezabírá tak mnoho místa. Panenka není součástí produktu. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového dětského kočárku. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Dětský kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Kočárek má gumová kolečka.

Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Rozměry produktu jsou 49*41*70 cm. Ať už doplněk dítě využívá jako sportovní kočárek, tradiční hluboký kočárek nebo lehkou buginu, zažije s ním množství zábavy. Ostatní doplňky jsou plně kompatibilní s kočárkem Maxi Cosi & Quinny, a je možné je kombinovat.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*41*70 cm
Celková výška70 cm
Rozměry balení36*16*58 cm
Výška rukojeti70 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,60 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku46 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.