Kávovar Tefal Express Smoby velký s bordovou nádobou

Popis produktu

Smoby velký kávovar Tefal Express je replika kávovaru značky Tefal, takže děti mají pocit, že vyrábějí kávu jako velcí dospělí. Vyrobte si kávu v kávovaru s vyjímatelnou voděodolnou nádobkou na vodu a kávovým filtrem. Vložte vodu do nádobky, stiskněte tlačítko a sledujte, jak voda stéká do konvice. K dětské hračce nejsou potřeba baterie, voda se přečerpává pomocí čerpadla. Dětská hračka do kuchyňky má pěkné bílo-fialové provedení. Hračka pro malé snílek podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu. Také je to skvělý doplněk ke kuchyňkách Smoby. Je to hračka vhodná pro děti od 3 let.

Prostřednictvím kávovaru pro děti rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého pokoje děťátka. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, k světu dospělých. Na to je skvělým prostředkem plastový kávovar pro děti Smoby.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu13*10*15 cm
Rozměry balení15*11*16 cm
MechanickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,33 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.