Domeček Jura Lodge Smoby se dvěma dvířky od 24 měsíců

Popis produktu

Domeček pro děti Smoby s tradičním designem Jura Lodge je vybaven dvěma okny s okenicemi. Na zadní stěně domečku pro děti se nachází další okénko a poloviční dveře s poštovní schránkou a v přední části jsou velké dveře s kroužkovou výzdobou. Dětský domeček je proveden v barevné kombinaci svěží bílé, zelené, červené a šedé barvy. Tento krásný produkt výrobce Smoby je francouzský výrobek, vyrobený s francouzskou precizností a dokonalostí. Rozměry domečku pro děti jsou 132*124*117 cm. Jeho výška je 132 cm. Dveře do domečku mají výšku 95 cm a šířku 41 cm. Domeček pro děti poskytuje vysokou kvalitu materiálů, skvělé inovativní prvky, a proto poskytuje dětem maximální požitek a radost ze hry, a komfortní používání. Dveře domečku se dají uzamknout dětským klíčkem. Dětský domeček Smobyjedinečný design, který si získá přízeň každého dítěte na první pohled. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Povrch domečku je zdobený pěkným reliéfem cihel a plotu, a nad dveřmi u vchodu je imitace ptačí budky.

Dětský domeček je vhodný pro děti od 2 let. Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásně zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru je, v tom, že domeček vypadá i po letech stále jako právě vybalený z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Stabilita domečku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domečku vyrobeného podle evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality, která je ověřena během dlouhých let své existence.

Hra v dětském domečku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí si v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domečku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domečku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domečku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí, ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domeček je splněným snem pro všechny děti.

Vlastnosti

 • zahradní domeček s otevíratelnými okenicemi a dveřmi
 • zajímavý reliéf stěn
 • zapadne na každý dvůr nebo zahradu
 • vhodný od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 132 cm
 • výška dveří je 95 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast
 • zaoblené hrany, aby se předešlo zranění dětí
 • kvalitní francouzský výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu124*117*132 cm
Celková výška132 cm
Rozměry balení99*30*122 cm
Celková délka124 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost18,8 kg / 22 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...