Domeček Triangle Villa PalPlay s kuchyňkou a přístavbou

Popis produktu

PalPlay dětský domeček je krásný a prostorný domeček pro děti s přístavbou a velkým vnitřním prostorem na hraní. Najednou se v něm zahraje i více dětí. Domeček pro děti je vyroben v pěkných a svěžích zeleno-modro-béžových barvách. Domeček pro děti má dvoukřídlá okna a dvoukřídlé dveře a přístavba má z obou bočních stran zábradlí. Domeček pro děti má mnoho oken, které se otevírají ven. Má zajímavou členěnou střechu. Design domečku pro děti s kuchyňkou a přístavbou je velmi poutavý a zajímavý. Kuchyňka představuje pracovní pult, kde se dítě hraje na vaření.

Na jedné straně je kuchyňský pult s dřezem na mytí nádobí, sporákem a otevíratelnými dvířky na troubě. Je to velký a prostorný domeček pro děti. Ideální i pro více dětí. Je vyroben z kvalitních a odolných plastových materiálů, což vám zaručuje perfektní stav na dlouhá léta. Bezpečnost domku je zaručena pevnou konstrukcí a odolnými plastovými stěnami, které vám vydrží dlouhou dobu. Domek je vhodný pro děti od 3 let. Rozměry dětského domečku výrobce PalPlay jsou 165*102*126 cm. Tento krásný barevný domeček se stane ozdobou vaší zahrady nebo dvora a pro děti se stane součástí jejich dětství.

Hra v dětském domku rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček PalPlay bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný pro všechny děti od 3 let. Dětský domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho už nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
Rozměry produktu165*102*126 cm
Celková výška126 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...