Domeček Spiderman Dream House PalPlay modro-červený od 24 měsíců

Popis produktu

Dětský domeček Spiderman je úžasný zahradní domek pro nejmenší chlapce, vhodný již od 2 let. Komiksový motiv hrdiny Spiderman si zamiluje každý chlapeček. Přední část domku je vyzdobena obrázky z komiksu o pavoučím muži Spidermanovi. Celý dětský domeček je laděn v červeno-modré barvě, což jsou barvy typické pro Spidermana. Domeček pro děti je vyroben z kvalitního a pevného plastu, který vydrží dlouhá léta v původním stavu. Reliéf domku připomíná stavební materiál.

Ve středu jsou velké oblé dveře s oknem, otvorem na klíč a poštovní schránkou. Domek před děti je pohodlný a prostorný, což zajišťuje dětem komfortní hru. Bezpečnost domku je zaručena díky odolným a pevným stěnám. Šikmá střecha má střešní okno, které propouští do domečku pro děti sluneční paprsky a světlo. Reliéf střechy připomíná střešní krytinu. Domeček pro děti Spiderman Dream House se dá snadno poskládat a opět rozebrat a uložit na zimu, nezabírá mnoho místa. Rozměry dětského domečku jsou 95*90*110 cm. Jeho výška je 110 cm, což je ideální velikost pro každého fanouška komiksů o Spidermanovi od 2 let.

Zadní stranu domku pro děti tvoří velké dvoukřídlé okno, které lze pohodlně a jednoduše otevírat. Dveře i okna na dětském pohádkovém domečku se pohybují na bezpečných širokých pantech. Po obou stranách dětského domečku jsou velká okna, které zajišťují přísun čerstvého vzduchu i v teplejších letních měsících. V domku se pohodlně zahraje i více dětí, váš chlapeček si na hru může přizvat sourozenců nebo kamarádů. Je to krásný doplněk do vaší zahrady, perfektně zapadne do architektury vašeho dvora.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu95*90*110 cm
Celková výška110 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...