Domeček Shed House PalPlay se dvěma zábradlími

Popis produktu

PalPlay dětský domeček Shed House je skvělý domeček na hraní pro více dětí. Je hravý a barevný, s otevíratelnými okenicemi a zahradními dveřmi. Z obou stran má plot jako v malé předzahrádce. Je proveden ve veselých pastelových barvách modré zelené, oranžové a žluté barvy. Domeček pro děti je plný svěžesti. Výška dětského domku je 111 cm. Děti stráví hrou v dětském domku dlouhé hodiny během celého dětství. V domku se pohodlně zahraje jedno a více dětí. Je vhodný pro děti od 3 let. Rozměry dětského domečku Shed House jsou 101*105*110,5 cm.

Je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které jsou odolné a vydrží dlouhou dobu. Bezpečnost domečku pro děti zaručuje pevná konstrukce, která se dá jednoduchým způsobem smontovat a rozmontovat. Tento domek poskytne vašim dětem skvělý úkryt před silným slunečním světlem a zároveň je vzdušný a prostorný. Z každé strany domku jsou vchodové dveře a po bocích je zábradlí, v pěkné hnědé barvě. Hra v dětském domku rozvíjí u dětí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby.

Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček PalPlay bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný pro všechny děti od 3 let. Zahradní domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho už nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu101x105x110,5 cm
Celková výška111 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.