Domeček Maison Duplex Smoby patrový s elektronickým zvonkem

Popis produktu

Smoby dětský domeček Maison Duplex je unikátní a výjimečný dvoupatrový domeček pro děti. Je velmi oblíbeným a kvalitním produktům francouzského výrobce hraček Smoby. Ve středu dětského domečku je bezpečný žebřík, po kterém děti mohou vylézt na druhé patro do podkroví. Z boku dětského domečku je kuchyňský koutek, spolu s nářadím a květináčem. Roleta na okně se dá vytáhnout a stáhnout před sluncem. Díky množství oken a otvorů je domeček pro děti světlý a působí pozitivně. Během horkých letních dnů poskytuje příjemný chládek. Všechny okenice na dětském domku jakož i okna jsou otevíratelné a zavíratelné. Dveře jsou plné se schránkou na poštu a elektrickým zvonkem, který funguje na baterii a hraje pěknou melodii. Uvnitř domku je jídelní stůl. Plastový povrch domku má pěkný reliéf, připomínající reálný domek a střechu a má sametový a příjemný na dotek. Domeček pro děti je investicí pro vaše ratolesti na dlouhá léta a bude je provázet celým jejich dětstvím. Domek je dodáván spolu s 6 doplňky.

Patro dětského domku Duplex je vhodné pro maximálně 3 dětičky a má celkovou nosnost 150 kg. Domeček pro děti anti UV filtr, který chrání před silným sluncem, a proto barvy ani po delším čase nevyblednou. Výška domku je 204 cm s půdorysem 196*95 cm. Domeček pro děti je proveden v krásných svěžích červeno-zeleno-šedo-bílých barvách. Červené doplňky mu dodávají svěžest a útulnost. Stěny dětského domečku jsou pevné a dvojité, což jim zaručuje vysokou bezpečnost a odolnost během dlouhých let používání. Je to velmi stabilní a pevná stavba. Děti ho mají velmi v oblibě, protože jim poskytuje velké množství možností na hraní. Domeček pro děti je vhodný od věku 3 let. Pohodlně se v domku zahraje dvě a více a dětí. Výška dveří domku pro děti je 97 cm a šířka dveří je 41 cm. Perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Montáž a demontáž domku pro děti je velmi jednoduchá. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček, s dlouholetou tradicí, která je zárukou kvality.

Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru je, v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat že vám bude doma překážet. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domku vyrobeného podle evropského standard.

Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásné barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Vlastnosti

 • unikátní dětský domeček s jídelním koutem
 • dvoupatrový - patra propojené žebříkem
 • zavíratelné okenice
 • stabilní a odolná konstrukce
 • dvojité plastové stěny
 • na každý dvůr nebo zahradu
 • reliéf na stěnách imituje stavební materiál
 • piknikový stůl s lavičkami
 • elektronický zvonek na dveřích, poštovní schránka
 • výška 204 cm
 • dostatečně prostorný pro více dětí
 • nádherné zářivé barvy
 • plast se speciálním anti UV filtrem, který chrání před vyblednutím
 • se zaoblenými hranami
 • kvalitní francouzský výrobek
 • vhodný od 3 let
 • pro kluky i holky
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu196*95*204 cm
Celková výška204 cm
Rozměry balení134*100*34 cm
Hmotnost62,85 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné