Domeček Happy House PalPlay s květinkami zelený

Popis produktu

PalPlay dětský domeček Happy House je krásný domeček pro děti v zelené barvě s kytičkami. Je to prostorný rodinný dětský domeček s obdélníkovým půdorysem a se šikmou střechou v zeleno-modro-žlutých barvách. Průčelí domku má velké kulaté okno a létající dveře jak do salonu, po obou stranách je bohatě zdobený květinkami, papoušky a dětičkami z pohádek. Boční strany mají velké zdobené okna s reliéfem zábradlí, květinek a vodovodního kohoutku. Děti stráví hrou v dětském domku dlouhé hodiny.

Zadní strana má obdélníkové okno se zdobením zábradlí, vidle, konvičky a nářadí pro práci v zahradě. Domeček pro děti PalPlay Happy House je vyroben z odolných plastů, které vám poslouží dlouhá léta. Je vhodný pro děti od 3 do 6 let. Díky jeho prostornosti se v něm pohodlně zahraje 2 a více dětí. Tento krásný domeček perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Má jednoduchou montáž a demontáž. Je bezpečný díky pevné konstrukci a odolným materiálem. Rozměry domečku jsou 130*111*115 cm. Hra v dětském domku rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé.

Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Domeček do zahrady je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček PalPlay bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný pro všechny děti od 3 let. Dětský zahradní domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho už nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu130x111x115 cm
Celková výška115 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné