Domeček Galilee Village House Starplast růžovo-bílý od 24 měsíců

Popis produktu

Dětský domeček Galilee Village House od výrobce hraček Starplast má obdélníkový půdorys. Jeho rozměry jsou 140*108*115,5 cm. Výška dětského domečku je 115,5 cm. Má zajímavé asymetrické řešení. Průčelí dětského domečku hned pod šikmou střechou je zdobené hodinami. Pod nimi se nacházejí mřížované dveře s poštovní schránkou a obrázkem listu. Vedle je velké okno s otevíratelnými okenicemi a obdélníkovým květináčem na pěstování květinek. Krásná růžová barva dětského domku v kombinaci s bílou barvou je vhodná pro malé princezny. Domek má poloviční vchodové dveře.

Pokud zasadíte do květináče domečku pro děti semínka květin, dítě bude pozorovat růst květin. Obě boční strany dětského domečku mají kulaté okna a jsou zdobeny reliéfem plotu, stromu a figurkami s květinkami. Zadní strana domečku pro děti má dvě vysoké okna, které jsou členěny na menší okna, a pod jedním z nich je květináč. Díky množství oken je celý domek plný světla a proudí v něm čerstvý vzduch i během horkých letních dnů. Domeček pro děti je pro jedno i více dětí od 2 let. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé.

Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Starplast bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný zejména pro holčičky od 2 let. Holčičí domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho už nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu140*108*115.5 cm
Celková výška115.5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...