Domeček Farm House PalPlay s motýlem modro-zelený

Popis produktu

PalPlay zahradní domek Farm House je krásný dětský domek, který je vhodný pro děti od 3 let. Je vyroben z kvalitního plastu, s odolnými vlastnostmi. Je vhodný na pěkné a zábavné chvíle strávené na zahradě či na dvoře. Domeček pro děti je proveden v krásných svěžích barvách zelené, žluté, modré a oranžové barvy. Domek má krásné provedení s veselým motivem přírody a barevných motýlů, květinek. Dětský domeček má z každé strany okno, a proto je v něm stále svěží vzduch a množství světla, což působí pozitivně. Přední vchodové dveře mají klenbový tvar.

Během horkých letních dnů domeček chrání děti pro nebezpečným sluncem. Okénka domečku jsou s okenicemi. Domeček pro děti má krásné detaily květinek na stranách domku. Je to velmi stabilní a bezpečný dětský domeček, Díky svému barevnému provedení v pestrých odstínech perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Výhodou dětského domečku je jeho snadná montáž a demontáž. Domeček pro děti je vhodný pro holčičky i chlapečky a pohodlně se v něm zahraje i několik dětí. Domek je skvělým společníkem pro děti od 3 do 6 let. Rozměry dětského domečku Farm House jsou 130*111*115 cm. Pohodlně se v něm zahraje 2 a více dětí. Hra v dětském domku rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé.

Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček PalPlay bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný pro všechny děti od 3 let. Zahradní domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho už nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu130x109x115 cm
Celková výška115 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné