Deštník Tiger Janod čtvercový

Popis produktu

Dětský čtvercový deštník Tiger je krásný deštník vhodný pro děti od 3 do 8 let. Deštník pro děti má rozměry 72*72*73 cm, je tedy ideální pro každé malé dítě. Je lehký, takže děti nebudou mít problém udržet ho. Deštník má pěkný pohádkový motiv tygra, který má uši vyčnívající z deštníku. Tato pomůcka do deště má zajímavý čtvercový tvar, díky čemuž děťátko vynikne i v ponurém deštivém počasí. Je to nadčasový doplněk do ošklivého počasí, který se bude líbit několika generacím, vyrobený z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Díky jedinečnému designu, kvalitním materiálům a pestrým barvám se deštník s motivem tygra zalíbí všem dětem a nebudou díky němu smutné a nešťastné z deštivého počasí. Janod je výrobce jedinečných a kvalitních hraček a doplňků s francouzským designem, které jsou nejen zábavné, ale i rozvíjejí inteligenci dětí. Jeho historie sahá do roku 1970.

Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dětský deštník s veselým motivem
  • zajímavý čtvercový tvar
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • rozměry 72*72*73 cm
  • vhodný pro děti od 3 do 8 let
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu72*72*73 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...