Cukrářský set Dohány na pečení

Popis produktu

Dohány cukrářský set na pečení sladkostí je splněným snem všech malých holčiček, které rády pomáhají mamince v kuchyni při pečení a chtějí mít svou vlastní sadu na pečení sladkých dobrot. Dětský cukrářský set moderní design a je proveden v červené a žluté barvě. Doplňky, které tvoří set na pečení pro děti, jsou vyrobeny z kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují odolností a jsou příjemné na dotek. Zároveň sada pro děti dodržuje evropská kritéria týkající se bezpečnosti a kvality hraček pro vaše dětičky.

Společnost Dohány je kvalitní evropský výrobce hraček pro vaše dětičky Rozměry dětské sady na pečení jsou 20*17*10 cm. Dětská souprava na pečení sladkých dobrot pro děti je tvořena 12 doplňky, které potěší každou malou hospodyňku a cukrářku. Dětské doplňky a pomůcky na pečení jsou laděny v různých barevných odstínech a celý set pro děti působí vesele.

V dětské soupravě na pečení sladkostí se nacházejí 4 barevné formičky na vykrajování těsta, žlutý váleček na těsto s destičkou, ruční šlehač, velká červená miska a 2 žluté hrnečky s podšálkem. Dětská souprava na pečení je krásným doplňkem do dětské kuchyňky. Souprava na pečení sladkostí je určena pro všechny malé milovnice sladkých dobrot od 2 let.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu 20x17x10 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.