Batoh T-Rex Dino Janod na zip od 3 let

Popis produktu

Dětský batoh na zip T-Rex Dino je pěkný vak pro děti vhodný od 3 do 8 let. Batoh s motivem dinosaura má rozměry 23*10*25 cm a krásně barevné provedení, které upoutá každé dítě. Batoh s magnetickým uzávěrem je velmi praktická pomůcka na cesty, součástí je jedna velká kapsa na zip a jedna menší kapsa. Dětský batoh se díky nastavitelným popruhem přizpůsobí každému dítěti, magnetická spona zajistí maximální ochranu dětských pokladů v batohu. Dítě si může svůj batůžek označit prostřednictvím štítku na jmenovku. Je to nadčasový doplněk na cestování, který se bude líbit několika generacím, vyrobený z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Pokud máte doma malého cestovatele, neváhejte a zakupte mu tento stylový dětský batoh na zip. Dopřejte vašemu děťátku pocit zodpovědnosti, ať si do batohu sbalí to nejdůležitější a nejcennější, bez čeho se na výletě nebo dovolené neobejde. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Díky jedinečnému designu, kvalitním materiálům a pestrým barvám se batoh pro děti na cesty jednoznačně zalíbí každému malému i velkému cestovateli.

Janod je výrobce jedinečných a kvalitních hraček a doplňků s francouzským designem, které jsou nejen zábavné, ale i rozvíjejí inteligenci dětí. Jeho historie sahá do roku 1970. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dětský batoh na zip s magnetickým uzávěrem
  • s jednou velkou kapsou na zip, jednou menší kapsou, magnetickou sponou a nastavitelnými popruhy
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • rozměry 23*10*25 cm
  • vhodný pro děti od 3 do 8 let
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu23*10*25 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...